Chodzieskie Targi Gospodarcze 2022 r.

Chodzieskie Targi Gospodarcze 2022 r.

W dniu 4 czerwca 2022 r. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Staszica 12 w Chodzieży , odbyły się Chodzieskie Targi Gospodarcze Promocje 2022 r.  Na zaproszenie Chodzieskiego Klubu Gospodarczego , Wojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów w Trzciance, postanowiła wziąć  udział w tym wydarzeniu.

Dziękujemy za zaproszenie, ciekawe rozmowy i miłą atmosferę.

Do zobaczenia w przyszłym roku !

 

                     

 

Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni

Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni

W dniu 11 czerwca 2021 roku, odbyło się zebranie członków Wojewódzkiej Usługowej Spółdzielni Inwalidów w Trzciance. Jak co roku zebranie to odbyło się w Hotelu „ Nowy Ajaks” w Trzciance. Przedstawiono na nim sprawozdania z działalności Spółdzielni za rok 2020 oraz kierunki dalszego rozwoju Spółdzielni na rok 2021. Na zebraniu udzielono również Absolutorium dla Członków Zarządu w Spółdzielni w składzie : Piotr Forszpaniak – Prezes , Bożena Boch – Główna Księgowa , Barbara Strohschein – stanowisko ds. administracji. Na koniec spotkania Prezes wręczył pamiątkowe medale z okazji 100 rocznicy Spółdzielczości w Polsce.

Zawody wędkarskie

Zawody wędkarskie

Dnia 4 października 2020 roku Zarząd Wojewódzkiej Usługowej Spółdzielni Inwalidów w Trzciance, wraz z Kołem Miejskim PZW w Trzciance zorganizowało zawody spinningowe o Puchar Prezesa WUSI. Zawody odbyły się na Jeziorze Sarcz w Trzciance. W zawodach wzięli udział również pracownicy Spółdzielni. Zawodnicy , którzy osiągnęli najlepsze wyniki zostali nagrodzeni upominkami a zwycięzca uhonorowany został pucharem.

Spływ Kajakowy

Spływ Kajakowy

29 sierpnia 2020 roku dla chętnych pracowników Wojewódzkiej Usługowej Spółdzielni Inwalidów w Trzciance, zorganizowano spływ kajakowy w Agroturystyce „Kaczy Brzeg” w Rożnowicach koło Rogożna.